Kontakt stortingsgruppa

Postadresse:
Miljøpartiet De Grønnes stortingsgruppe
Stortinget
0026 Oslo

Telefon: 23 31 24 14
E-post: mdg.postmottak@stortinget.no

 

Representant:

Une Aina Bastholm, stortingsrepresentant
Tlf: 233 12 408
E-post: uab@stortinget.no

Tuva Grimsgaard, personlig politisk rådgiver for Une Bastholm
Tlf. 480 92 358
E-post: Tuva.Grimsgaard@stortinget.no

 

Gruppesekretariat:

Dag Tore Seierstad, leder for stortingssekretariatet
Tlf: 907 57 737
Epost: dts@stortinget.no

Kristina Klufterud, gruppesekretær
Tlf: 233 12 415
Epost: kristina.klufterud@stortinget.no

Ida De Rosa, fungerende kommunikasjonssjef
Tlf. 484 04 917
E-post: ida.de-rosa@stortinget.no

Sol Sigurjonsdottir, medierådgiver
Tlf. 909 98 958
E-post: sol.sigurjonsdottir@stortinget.no

Janne Stene, finanspolitisk rådgiver
Tlf. 954 75 122
E-post: Janne.Stene@stortinget.no

Kristin Viko Gaupset, fungerende energi og miljø rådgiver
Tlf. 975 25 453
E-post: Kristin.Viko.Gaupset@stortinget.no

 

Andre henvendelser?

Send oss en e-post: mdg@mdg.no

Meny