Kontakt stortingsgruppa

Postadresse:
Miljøpartiet De Grønnes stortingsgruppe
Stortinget
0026 Oslo

Telefon: 23 31 24 14
E-post: mdg.postmottak@stortinget.no

Representant:

Per Espen Stoknes, stortingsrepresentant (vara)
Tlf: 23 31 24 39
E-post: per.espen.stoknes@stortinget.no

Une Aina Bastholm, stortingsrepresentant (i permisjon)
Tlf: 23 31 24 08
E-post: uab@stortinget.no

Gruppesekretariat:

Janne Stene, fungerende leder for stortingssekretariatet
Tlf: 23 31 24 14
Epost: janne.stene@stortinget.no

Kristina Klufterud, gruppesekretær
Tlf: 23 31 24 15
Epost: kristina.klufterud@stortinget.no

Knut Falk Qvigstad, politisk rådgiver
Tlf: 23 31 24 13
E-post: knut-falk.qvigstad@stortinget.no

Ida De Rosa, fungerende kommunikasjonssjef
Tlf. 48 40 49 17
E-post: ida.de-rosa@stortinget.no

Jonas Ravn, medierådgiver
Tlf: 93 81 21 90
E-post: jonas.ravn@stortinget.no

 

Andre henvendelser?

Send oss en e-post: mdg@mdg.no

Meny