Haram
Hei,
Om ett år er det lokalvalg. Mange i Haram stemmer på MDG ved stortings- og fylkestingsvalg, men ved forrige kommunevalg hadde de ikke muligheten til å stemme grønt lokalt. Det ønsker vi å gjøre noe med.
Derfor jobber vi nå med å etablere et lokallag i Haram.
For å få det til trenger vi et styre på minst tre personer. Vi har allerede to gode kandidater som har sagt ja. Nå mangler vi én person til.
Kan det være deg?
Du trenger ikke å være en erfaren politiker. Det viktigste er at du ønsker å bidra til at Haram får en grønn stemme ved lokalvalget neste år. Du kan være med som en «fødselshjelper» det første året og bidra til å få lokallaget på beina. Vi hjelper selvfølgelig til underveis og vi har allerede en god person som har sagt ja til vervet som leder.
Hvis du er nysgjerrig på hva dette innebærer, eller kunne tenke deg å bidra, så ta kontakt på e-post jonas.nilsen@mdg.no.
Sammen kan vi sørge for at velgerne i Haram får muligheten til å stemme grønt også ved kommunevalget.
Grønn hilsen
Jonas Nilsen
Nestleder i Miljøpartiet De Grønne

Søk i hele vårt program her!